Охоронна сигналізація будинку: основні принципи вибору

 Дуже часто перед нами постає питання: як зробити безпечним свій будинок і не забути про захист майна? Звичайно, є мало речей, які можуть змусити втекти злодія, який твердо намірився обікрасти Ваш будинок. Збиток буде завдано і цінним речам, і самому житлу, а це принесе Вам багато турбот і неприємностей. Тому дуже важливо вибрати найефективніший спосіб «захисту від крадіжки», і це - охоронна сигналізація будинку. Завдання ж просте: виявити злочинця, запобігти злочину, зберегти здоров'я і речі. Звичайно, питань виникне багато: і про критерії вибору, і про привабливу ціну / якість, і про необхідні складові, адже зараз дуже багато фірм, що працюють в цій сфері, і обивателю нелегко зупинитися на одній з них. Тому хотілося б розповісти, як все-таки визначитися з вибором.

Як вибрати?
1. Який варто вибрати тип установки: бездротової або провідний?

  Головна відмінність між ними - це те, як передається сигнал до контрольного приладу від сповіщувача. Бездротова система хороша тим, що прокладати дроти по всій площі квартири / офісу не треба, що значно спрощує встановлення та перевстановлення. Тому монтаж охоронної сигналізації, яка працює без проводів, в середньому буде в півтора рази дорожче, ніж тої, яка заснована на проводах. Тому, якщо вам важлива цілісність інтер'єру і обробки, то це буде ідеальним вибором.

2. Ступінь і рівень захисту. На чому варто зупинитися?

  Перш ніж встановити сигналізацію в квартирі, треба вирішити, скільки кімнат буде перебувати під захистом. Звичайно ж, пильну увагу потрібно приділити місцям, де злочинець зможе потрапити всередину. Зазвичай контролюються такі параметри: - злом вікон і дверей; - розбивання скла, пробивання стін; - рух в периметрі охорони; - витоку води і газу; - загоряння; Далі слід подумати про Ваших домашніх улюбленців: в такому випадку не слід шкодувати коштів і встановити в приміщеннях датчики з захистом від тварин. Адже при частих спрацюваннях доведеться платити за хибні виклики. Також при виборі основного блоку необхідно подумати про можливість добавляти різні види охоронних датчиків для підвищення захисту Вашого майна. Також ви в подальшому можливо забажаєте встановити елементи РОЗУМНОГО БУДИНКУ : - встановити датчик температури, - підключати до ППК оповіщувач пугач, який при спрацюванні охоронної сигналізації вибухне або яскравим світлом засліпить та налякає грабіжника, Та багато додаткових функцій, про які багато вже описано в мережі інтернет. Найкраще звичайно ознайомившись з принципом роботи охоронної сигналізації, для загального розуміння, та залишити вибір охоронного обладнання під Ваш будинок, гараж, магазин і. т. д. професіоналам. Вибравши та купивши самостійно обладнання для охоронної сигналізації , як зазвичай буває. Вам можуть продати аналог, китайську підробку та інший непотріб для аматорської охорони. Буває що аматорам продають відновлене без гарантії обладнання, також вся гарантія та заміна гарантійна ляже на Ваші плечі. Квартира звичайно на момент ремонту залишиться без охорони. Також все, що не сертифіковано, заборонено приймати на пульт охорони згідно закону про охоронну діяльність. Не забувайте при виборі охоронного обладнання звернути увагу на аварійне джерело живлення та правильно його розрахувати.

3. Як краще здійснити охорону?

АВТОНОМНА СИГНАЛІЗАЦІЯ – надсилає тривожний сигнал по SMS, та додатково вмикається сирена. В кращому випадку якщо SMS- повідомлення не дійде, сигнал звукової тривоги почують оточуючі та спробують викликати наряд Національної Поліції. Одразу скажу що дану сигналізацію навіть її звукове оповіщення давно навчились обходити, (описувати не бачу сенсу, можливо не всі злодії ще знають, як це робити). В разі прийнятого правильного рішення, здати Вашу квартиру, гараж, офіс, магазин і. т. д. під спостереження з виїздом груп швидкого реагування на пульт охорони. ГШР (групи швидкого реагування) спеціально навчені, отримавши сигнал тривоги від оператора пульту охорони приїдуть за короткий час, в будь-який час доби. Також перевагою є професійне обладнання, яке встановлюється на об’єкті, і яке не можливо заблокувати (звичайно, якщо немає зацікавленості в цьому власника). Блокування встановленого сертифікованого обладнання можливе тільки в кіно. І ще!!! Дуже часто власники нерухомості, щоб не порушити файний ремонт і не бажаючи платити за бездротові датчики відмовляються від блокування вікон та балконів, цим самим самі запрошують до себе грабіжників: - Відіжміть вікно і візьміть все що неподалік від вікна……. Тут Вам не те що охоронна компанія, навіть спец призначенці не допоможуть, так як крадію потрібно менше хвилини. А супермени, бетмен, та всі інші кіно герої в реаліях нашого життя не існують ))) Висновок з вищезазначеного: Найкращий спосіб зберегти своє майно та нерухоме майно - це встановити охоронну сигналізацію. Ціна встановлення охоронної сигналізації в нашій компаній набагато нижче, ніж якість послуг, що надаються. Також ми пропонуємо Вам задуматись над ціновою політикою абонентської платні. Стандартна ціна по м. Умань та м. Христинівка коливається квартири близько 130 грн/міс. Будинки від 150 грн/міс., комерційне майно від 250 грн/міс. (пакет послуг СТАНДАРТНИЙ). Не всі охоронні підприємства розповідають що тут Вам фактично не буде ніякого відшкодування. Хоча коли питають клієнти чи є відшкодування?, кажуть:- так є)))) Зрозумійте правильно декілька хибних спрацювань +витрати на обслуговування + послуги зв’язку от і немає рентабельності. Зате всі раді що їх охороняють дешево)))) Наша компанія Легіон Центр, пропонує крім пакету СТАНДАРТ, пакет послуг ПРЕМІУМ з розумним відшкодуванням. Ціни можете дізнатись в нашому офісі, адреса вказана на сайті в розділі «КОНТАКТИ»