Робити економ сигналізацію? Чи все таки звернутись до спеціалістів ?

 
Дуже  часто при проектуванні  систем  охоронної сигналізації, з подальшим розрахунком. Доводиться пояснювати  замовнику. що кількість  вказаних матеріалів це не примха монтажної організації,
а якісне блокування приміщення для оперативного реагування пультом охорони на сигнал тривоги. В зв’язку з постійними роз’ясненнями рішив описати ситуації, як діють злочинці.
  Останнім часом крадії організувавши злочинні  мобільні групи, для здійснення крадіжок. Основною цілю крадіїв згідно статистики стають кіоски. не великі магазини, гаражі, квартири.
В порівняні з минулими роками значно збільшилися крадіжки по території України.  Злочинці змінюють тактику і підхід  для скоєння злочинів.
в минулому крадії розбивали шибки хапали те що з краю і тікали, то за останній рік спостерігається відкриття дверей відмичками. Діють групами по два - п’ять чоловік.  
Використовують одяг спецслужб для маскування.  Цим самим стають замаскованими  для відеокамер. А завдяки автомобілям які припаркуванні в сусідніх дворах отримують місце для схованки.
та в разі якщо їх помітили і для бистрого зникнення з міста. Автомобілі для цього використовують кладенні.  або з підробленими номерами.
 До речі це відповідь тим хто питає що краще встановити камери чи сигналізацію зі здачею на пульт охорони ПП Легіон Центр.
От ці мобільні групи скоюють крадіжку за 30 – 120 секунд.  якщо не правильно заблоковано . або заблоковано по мінімуму приміщення системою охоронної сигналізації. Злодії таку сигналізацію називають  «лоховська  сигналізація»  
   Далі нам задають запитання  - а що дають блокування сигналізацією решіток, вікон  і.т.д. Навішуєте всіляких цяцьок …..
 Відповідь проста : - «Поки наблизяться , до відкриття вікна, та першого шагу в приміщення , вже виїде група швидкого реагування по тривозі.»


Замовити прорахунок сигналізації і відеоспостереження будинку, квартири, дачі, гаража, офісу, магазину в м Умань

 Ви можете в робочий час і робочі дні у нас по телефону (068) 721-22-02


Авторське право на всі тексти даного сайту належать  Дворовому Сергію Вікторовичув Google+