_____________________________________________________________

/    


Ми - це інтернет-магазин Системи Безпеки, створений на базі класичного (оффлайн) магазину Системи Безпеки, який працює вже більше 10 років. Ми накопичили величезний досвід в проектуванні, монтажі та експлуатації самого широкого спектра систем безпеки і тепер готові запропонувати Вам весь наш досвід, знання і асортимент обладнання через наш новий інтернет-сайт www.bezpeka-store.com

Корисна інформація про системи безпеки і відеоспостереження.

Системи відеоспостереження починаються з правильного монтажу і правильного підбору відеокамер. В першу чергу потрібно визначитися з типом установки відеокамер - вуличні (зовнішні) або внутрішні. Наступне питання - це спосіб установки - стельові (купольні) камери або камери відеоспостереження на кронштейнах. Безумовно, важливо визначити фокусну відстань об'єктива камери (як для камер з вбудованим об'єктивом, так для камер зі змінним об'єктивом). Саме від фокусної відстані об'єктива залежить, що саме Ви будете бачити: силует грабіжника або його обличчя, автомобіль в цілому або зможете розпізнавати автомобільні номери та інше. Ще одне важливе питання - це підбір джерел освітлення. В інтернет-магазині «Безпека» Ви зможете знайти широкий вибір класичних і IR (інфрачервоних) прожекторів. Ми пропонуємо широкий асортимент відеокамер і аксесуарів таких відомих брендів, як Panasonic, Dahua, Camstar, Holmes, ELS, ITV, Twist.

Для запису і архівування відео отриманого від камер відеоспостереження Ви можете використовувати різні види відеореєстраторів: кращі гібридні HCVR, IP-відерегістратори (призначені для онлайн відеоспостереження через WEB), і, звичайно, класичні цифрові відеореєстратори (DVR) як 4-канальні так і на 8 , 12, 16 каналів і більше. Ми пропонуємо відеореєстратори таких торгових марок як Dahua,, Holmes Security, LuxRiot і інші.

Все більш і більш популярним стає IP відеоспостереження (відеоспостереження за допомогою WEB-камер). Тому окремий розділ нашого каталогу якраз і присвячений устаткуванню для IP відеоспостереження.

Якщо Вас цікавлять охоронно-пожежна сигналізації, система обліку робочого часу або система контролю доступу (СКУД) для офісу або виробництва, то на нашому сайті Ви знайдете широкий вибір такого обладнання, як датчики (наприклад, датчики руху, датчики розбиття скла або пожежні датчики) , Proximity брелоки і магнітні картки, шлагбауми і турнікети, електромагнітні та електромеханічні замки, дверні доводчики, пульти-концентратори і інше пультове обладнання, обладнання для біометричного доступу, тривожні кнопки та інше . У нашому асортименті як провідні так і бездротові рішення з використанням, в тому числі, і GSM модулів. У нашому каталозі представлені такі торгові марки як Crow, DSC, EM MARIN, GSN, ITV, Jablotron, Rosslare, TANE, Алай, Артон, Тірас і інші.

Для квартир і офісів в нашому інтернет-магазині Ви можете підібрати кольорові і чорно-білі домофони, в тому числі під'їзні домофони. Ми готові запропонувати Вам установку і підключення аудіо і відеодомофонів в Харкові і інших містах України за допомогою наших партнерів. У нашому асортименті представлені домофони найбільш популярних марок Kenwei (IIS), Commax, Vizit (Візит) та інші.

І, природно, ми готові не тільки поставити Вам обладнання, а й запропонувати додаткові послуги, такі як монтаж обладнання, проектування систем безпеки, пуско-налагоджувальні роботи і подальше обслуговування (супровід) систем безпеки як єдиного комплексу.

Ласкаво просимо, в он-лайн магазин Системи Безпеки