Нужна ли видеокамера в доме...

  • Отзывы : 1
  • 5 Нужна ли видеокамера в доме...
Вітаю Вас, шановні клієнти! На Ваші прохання напишу деякі відповіді,
Часто задається питання, для чого потрібна відеокамера в будинку і чи потрібна?
 Протягом останніх років правоохоронні органи звітували про впевнене зниження числа квартирних крадіжок, але тривала криза сильно зіпсувала життя багатьох громадян та повернула статистику назад.
Все так погано питаєте Ви?
 Погіршення економічної ситуації призводить до зростання злочинності. Домушників стає більше і більше. Поставити камеру та сигналізацію в будинку зараз - це мудре рішення!
  І все ж для чого камера будинку?
  Щоб зафіксувати рух в квартирі і повідомити про це Вам, звичайно ж! Головна родзинка домашніх камер - це мобільний додаток, завдяки якому Ви можете слідкувати за своїм житлом зі смартфона з будь-якої точки світу в режимі 24/7.
  Постійно дивитися на екран мобільного при цьому не потрібно. Датчик руху сам зафіксує активність, відправить Вам повідомлення, і почне трансляцію з камери попутно записуючи що відбувається на захищений сервер.
  При цьому Ви не тільки побачите і почуєте грабіжника, але і зможете передати йому привіт або будь-яке інше послання через вбудований двосторонній гучний зв'язок. Виявивши пристрій та усвідомивши, що воно транслює відео кудись в інтернет, зловмисник кине задумане і постарається якнайшвидше втекти. Втім, призначення домашніх камер не тільки в захисті від поганих дядьків.
Ось питання що не так з моїм сусідом?
 Сусід всім розповідає, що встановив будинку сигналізацію і камери? Це нормально. Просто він застосовує корисні поради про те, як знизити ризик квартирної крадіжки.
  Раніше домушники витрачали час і сили, щоб знайти квартири заможних громадян і дізнатися, коли там нікого немає. Тепер люди самі здають себе в соціальних мережах. Про це я описував в попередніх статтях.
 Наприклад:
  Полетіли всією сім'єю на два тижні відпочивати, повідомивши про це в соціальній мережі? Молодці, тепер всі знають, що квартиру можна безкарно грабувати протягом 14 днів.
 Бомбити Instagram фотографіями з відпочинку за кордоном? Те ж саме.
 Не забувайте і про правильне виховання дітей. Якщо Ваша дитина хвалиться тим, що його батьки багато заробляють, то необхідна роз'яснювальна бесіда. Залучення зайвої уваги завжди небезпечно.
  Нарешті, не буде зайвим сказати сусідам про те, що Ви "просто про всяк випадок" встановили вдома сигналізацію і камери відеоспостереження. Якщо серед них і є навідник, то даний факт знизить привабливість Вашої оселі для набігу.
  Саме цими корисними порадами і керувався Ваш сусід, коли розповідав про круту сигналізацію і відеоспостереження у себе вдома. Ваш сусід розумний.
  Будьте як Ваш сусід і встановіть в будинку камеру та сигналізацію.
Замовити прорахунок сигналізації і відеоспостереження будинку, квартири, дачі, гаража, офісу, магазину в м Умань
 Ви можете в робочий час і робочі дні у нас по телефону (068) 721-22-02
 
 
Оставить отзыв ↓