Якщо Вам прийшло попередження про переключення сигналізації з телефонної лінії, тоді ця стаття для Вас !!!

Багато телефонних дзвінків за останній час з проханням допомогти, роз’яснити як перейти на новітню технологію в зв’язку з тим що деякі служби охорони відмовляють в охороні по телефонним-лініям.

 

Так от, в цій статті якомога детально спробую відповісти:


 Питання: 

                  Чи надійна охорона буде при використані даного (пристрою), який під’єднають до  нашого старого ППК Оріон?

Відповідь:

                     По перше, на початковому етапі все залежить від  інженеру пульта охорони, який налаштовує дане обладнання. Якщо Вам встановили даний пристрій (емулятор телефонної лінії), і у вас почались проблеми з постановкою під охорону, зняттям з охорони Вашого об’єкту. Чи ще гірше до вас приходять електромонтери ОС з пульту охорони перезавантажувати встановлений емулятор телефонної лінії, міняти GPRS картки, та виникають інші моменти не стабільної роботи Вашої сигналізації,  яких до цього не було. Сто відсотків обладнання неправильно налаштоване.

                    По друге, коли було випущене Ваше охоронне обладнання для телефонної лінії ніяких думок не було про безпровідні протоколи передачі, а тепер до цього обладнання навішують задумайтесь над назвою ЕМУЛЯТОР ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ звучить, як безвихідь чи не так? 

Тепер уявіть собі на прикладі:  ВАЗ 2101 «Жигулі»  в 1972 року Волзькому автомобільному заводу була вручена Міжнародна премія «Золотий Меркурій». На той час був автомобіль доброго класу.

Швидкісний режим був 80-100 км/год. майже ракета)))) кожен хтів придбати такий автомобіль. Тепер інші критерії, нам потрібно його модернізувати, так?  Берем емулятор  Mercedes S-Class Cabriolet (A217) причіплюємо позад нього премійований в 1972 році ВАЗ 2101 «Жигулі» на жорстку зчіпку, отримуємо на трасі теж ракету)))). А тепер подумаємо про безпеку в обох випадках? Суцільно заводом розроблена плата і ППК Оріон з підключеним до нього емулятором телефонної лінії?

Питання:     

                  Яка гарантія?

Відповідь:

                   Як задають таке питання важко зрозуміти за що йде мова, але після деяких запитань стає зрозумілим що мова йде за ЕМУЛЯТОР ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ.

 Ну на сам емулятор заводом виробником гарантія рік. Але не потрібно забувати що емулятор це в віртуальному розумінні, віртуальний провід між Вашим охоронним приладом та через точки доступу оператора з пультом охорони, а основні функції виконує охоронний старенький прилад.  Гарантія це коли ви купили новий прилад та новий емулятор всі характеристики відповідають заявленим, виконані коректні настройки, тоді і без гарантії буде працювати добре))). Наведу знову невеликий приклад: уявіть що автомобіль пересувається на вид ніби теж нічого а колеса ржаві і гума стерлась. Ви купуєте нові колеса та диски. Дивитесь машина як машина а саме головне колеса нові з гарантією. Через місяць бах-ба-бах-тарах колесо відпало на ходу. Машино то старенька і метал послаблений нічого дивного так? А от колеса з гарантією ще 11 міс))). Так і в приладі всі деталі мають свій термін на використання, а ремонтувати це постійні витрати. І всі знають якщо почало ламатись чекай скоро ще щось вийде з ладу. Тому що, якщо хто не знає, деталі для обладнання і деталі для продажу, як запчастина, це дві різні деталі по характеристикам.

Питання:

                   Що порадите в даному випадку?

Відповідь:

                   Що тут порадити? Є два варіанта купляти те що Вам радить пульт охорони на якому ви охороняєтесь. До речі дані модуля коштують у наших партнерів 1950 грн

Як що з постановкою На пульт охорони ПП Легіон Центр  1750 грн

І другий варіант. КУПИТИ НОВИЙ !!! ОТРИМАТИ ГАРАНТІЮ !!! об’єктовий прилад без всяких емуляторів  здача під  Пульт охорони ПП Легіон Центр 2150 грн до 3400 грн в залежності від того який прилад у Вас: Квартирний, для гаражу, для магазину, для маркету ……

Просто покупка приладів для встановлення на інші пульти охорони від 2300 грн до 3950 грн в залежності від того який прилад у Вас: Квартирний, для гаражу, для магазину, для маркету ……

РОБОТА ПО ВСТАНОВЛЕННЮ НОВИХ ПРИЛАДУ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ПУЛЬТА ОХОРОНИ ПП ЛЕГІОН ЦЕНТР БЕЗКОШТОВНЕ!!!

На мою думку я достатньо зрозуміло все пояснив, як для клієнта, Вибір за Вами. Крепкого Вам здоров’я.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 З Повагою «Легіон Центр»