Надійна охорона - собака або сигналізація квартири

На порозі вже тепла погода, розпочнуться виїзди за межі міста «на пікнічок». В самою пору задуматися про охорону квартир, будинків, котеджів і іншого нерухомого майна і захистити їх від крадіжок. Хоча до сьогоднішнього часу багато хто вважає, найкращий охоронець це собака, напевно, коли то так і було, але на сьогодні злодій обчистить квартиру і обійде зубатого сторожа без проблем. Завдяки пекучому перцю, електрошокер, ультразвуком і багатьма іншими методами. Згідно статистики: досвідчений злодій, швидко проникне в Відстежені квартиру, навіть якщо там знаходиться злий зубатий сторож. Деякі наші клієнти, сподіваючись на собаку, все рівно були обкрадені, після чого встановили в своїх квартирах сигналізацію і прийшли на пульт охорони ПП «Легіон Центр». Хотілося закликати до тверезої думки, сигналізація в будинку - набагато надійніше !!!
 
Технічні засоби охорони не обдуриш. Коли квартира під охороною, будь-яка спроба проникнути в квартиру супроводжується сигналом тривоги на пульт охорони, після чого оператор пульта повідомить найближчій групі реагування від об'єкта. Група реагування (професійно навчені і озброєні бійці), за кілька хвилин прибуде на місце і обстежує квартиру по периметру квартири. І при виявленні злому затримають злочинця з подальшою передачею їх в поліцію.
 
Охорона приватної власності - наш профіль. Професіонали ПП «Легіон Центр» чітко розуміють, як дорого людині його майно. А сигналізація встановлена ​​нашими технічними фахівцями, допоможе зберегти Ваше майно.
 
За цінами установки, можна задати питання через розділ «Контакти» з нашого сайту legion-centr.ck.ua