Сусіди чи охоронна сигналізація?

Сусіди чи охоронна сигналізація?
Сьогодні в багатьох багатоквартирних будинках активно встановлюють металеві вхідні двері, кодові замки, домофони і відеокамери. Але крім цього існує ще один спосіб захистити квартири від злодіїв, а під'їзди від вандалів - сусіди і охоронна сигналізація.
В багатьох випадках довіряють сусідському нагляду, але задумайтесь можливо краще довіритись професіоналам одразу?
   Тому, що велика кількість клієнтів, встановлюють чомусь охоронну сигналізацію після того, як вже все винесуть.
 Найбільшою популярністю у мешканців багатоповерхівок сьогодні користуються саме охоронна сигналізація. В обов'язки пультової охорони , як правило, входить не допустити крадіжку майна з квартири і в екстрених випадках притримати злодіїв до приїзду поліції.
 Багато клієнтів задають питання:- а поліція охорони, які має права?
 Відповідаю: Назва поліція охорони це лише назва, а діє вона по таким самим правилам. Адже це ліцензійний вид діяльності, і всі охоронні підприємства чи державні чи приватні діють згідно закону про охоронну діяльність. Раніше в керівниках Державної Служби Охорони (ДСО), були міліціонери, а на даний час в основному, це цивільні посади. Що свідчить про напів-поліцейську охорону. Це вже як і приватні підприємства, - комерційна структура…. Оплата за охорону, професійними охоронними підприємствами настільки мінімізована, що тут і думати не варто чи потрібно платити за охорону.
 Самі подумайте охорона квартири 130 грн.-150 грн., будинку 150 грн.- 200 грн. Тепер задайте собі питання, скільки в середньому коштує Ваш телевізор та інше майно? Таким чином, послуги пультової охорони обходяться кожній квартирі, будинку в місяць дешевше ніж ліки, які потрібно вживати не один місяць, для лікування нервової системи, якщо Вашу квартиру пограбують. Я не говорю вже про майно, яке потім потрібно буде купувати. Персонал охорони ПП Легіон Центр має сертифікати охоронців, та стаж роботи не менше 5–ти років в охороні, дозволами на носіння спеціальних засобів охорони/зброї. Охоронники ПП Легіон Центр можуть доглядати не тільки за будинком, а й за автомобілями мешканців та самими мешканцями, якщо встановлено GPS–трекер, та кнопка тривожного виклику з підключенням на пульт охорони ПП Легіон Центр. Коштувати додаткові послуги охорони будуть в залежності від поставлених вимог. В середньому 150 -300 грн/місяць. Тому дозволити собі її можуть не тільки в елітних будинках. Зате, в разі нападу на квартиру, автомобіль, власника майна, можна розраховувати на швидкий приїзд та допомогу групами швидкого реагування ПП Легіон Центр.
А Ви кому довіряєте Майно?
Замовити охоронні послуги, та монтаж охоронної сигналізації за т. 096 295-96-65