Додаток "Мобільна тривожна кнопка"

  • Отзывы : 1
  • 5 Додаток "Мобільна тривожна кнопка"

 

Додаток "Мобільна тривожна кнопка" може використовуватися як особистий персональний трекер з виходом на сайт http://gpspla.net ((Базова версія - ціна на плеймаркеті і аппсторе), або як засіб індивідуального захисту спільно з пультом централізованого спостереження ПП Легіон Центр. (Повна версія - вимагає додаткової оплати для включення охоронних функцій з виводом на пульт охорони ПП Легіон Центр). Можливий також спільний режим роботи попередніх варіантів.

У варіанті персональної охорони додаток забезпечує передачу тривоги від фізичної особи (сигнал про допомогу) і координат свого місця розташування на пульт охорони ПП Легіон Центр, зазначений в настройках. У варіанті використання як особистого трекера можна відстежувати місце розташування смартфона на сайті http://gpspla.net, історію пересувань (треки), порушення заданих геозон, будувати різну статистику. У варіанті спільної роботи при старті додатка координати автоматично починають передаватися на сайт, а при натисканні тривожної кнопки додаток передає тривоги та появляється на планшетах Групи Швидкого Реагування ПП Легіон Центр  і передає сигнал про допомогу.


Замовити прорахунок Тривожної Мобільної кнопки для фізичної особи та сигналізацію і відеоспостереження будинку, квартири, дачі, гаража, офісу, магазину в м Умань та м. Христинівка

 Ви можете в робочий час і робочі дні у нас по телефону (068) 721-22-02


Авторське право на всі тексти даного сайту належать  Дворовому Сергію Вікторовичув Google+ 

 
 
Оставить отзыв ↓